SEO Hizmeti Uzmanlık İster

net SEO Uzmanı, profesyonel seo hizmeti ile sayfalarınızın internet arama motorlarında daha görünür olması için sitenizi hem site içi hem de site dışı faaliyetlerle destekleyerek optimize eder. Ziyaretçileriniz kalıcı olarak artar; satışlarınız, karlılığınız ve maliyet verimliliğiniz tavan yapar.

Kapsamlı Seo Hizmeti için Analiz Talep Et!

Sektörün En Kapsamlı Seo hizmetine size en uygun Seo stratejisini belirleyerek başlayalım.

Seo Uzmanı » SEO Hizmeti

Net SEO Uzmanı ile Sizi Zirveye Çıkaracak SEO Hizmeti

Net SEO Uzmanı olarak birincil uzmanlık alanımız, internet sayfalarını Google ve diğer arama sonuçlarında üst sıralara çıkarmak isteyen online hizmet sağlayıcılara SEO Danışmanlık Hizmeti vermektir.

Verdiğimiz hizmetlerin Garantili Seo konusundaki bilgilerini inceleyin.

SEO Hizmeti ve Seo Çalışması

SEO Hizmeti Nedir?

SEO Nedir konusunu incelediğimiz yazımızı okuduysanız, size şimdi SEO Hizmeti hakkında biraz bilgi verelim.

SEO Hizmeti, sitenizin arama motoru sonuçlarında görünürlüğünü arttırmak için yapılan teknik çalışmalardır. Bu çalışmalar internetin doğası gereği çok yönlüdür ve birçok önemli unsuru barındırır. Bütüncül (holistik) bir SEO Hizmeti, bu bileşenlerin hepsini kapsamalıdır. Yani uzman bir SEO çalışması, sitenin halihazırdaki durumu analizinden başlayarak, site içi ve site dışı tüm düzenlemeleri doğru yöntemlerle yapmalıdır. Bu çok yönlü SEO hizmetinin içindeki unsurlardan bazıları şunlardır:

En İyi Seo Uzmanı ile Hızla Zirveye Çıkın

 • Sitenizin altyapısal teknik sorunlarının düzeltilmesi
 • İçerik analizi ve geliştirmesi
 • Hedeflediğiniz kullanıcı kitlesini incelemek
 • Anahtar kelime analizi
 • Rakiplerinizin analizi
 • Sizin sitenizin avantaj ve dezavantajlarının belirlenmesi
 • En efektif SEO Stratejisinin oluşturulmasıSite içi düzenlemeler
 • Site dışı düzenlemeler
 • Kaliteli Link inşası (backlink)
 • Sosyal medya yönetimi
 • Arama sıralamalarındaki yükseliş analizi
 • Google'ın diğer ürünleri (Youtube, Google Plus vs.) ile sitenize referanslar oluşturma
 • Sürekli ayrıntılı raporlama

Bu saydıklarımız ve burada bahsetmediğimiz daha teknik SEO hizmeti uygulamaları, güncel ve doğru yöntemlerle yapılmalıdır. Sitenizi daha da geriletecek ve hatta arama motorları tarafından cezalandıracak SEO çalışmalarından uzak durulmalıdır.

10 Adımda Seo Hizmeti Stratejimiz 

1. Hedef Kitlesi Belirleme ve İçerik Stratejisi Oluşturma

Profesyonel Seo Çalışması

net Seo Uzmanı ekibi olarak, Seo hizmetinin ilk aşaması hitap ettiğiniz kitleyi belirlemek ve analiz etmektir. Websitenizi hedef kitleniz için çekici kılacak içerik yönetimi stratejisi tespit edilir. Hedef kitlenizin arama motorlarında kullandığı anahtar kelimeler tespit edilir. 

2. Anahtar Kelime Analizi ve Rekabet Düzeyi Tespiti

Seo çalışmamızın ilk aşamasında belirlenen anahtar kelimelerin kategorik analizi yapılır. Bu kelimeler kategorik olarak gruplandırılır ve her bir grup için websitenizin içerik yapısına uygun stratejisi belirlenir. Anahtar kelimelerin arama hacimleri ve rekabet düzeyi analiz edilerek içerik yönetimi konusunda siteniz için en uygun alternatif yollar belirlenir.

3. Olanak ve Fırsatların Analizi

Analizler sonucunda, seo hizmeti verdiğimiz websitesi için karşımıza çıkan olanakları ve fırsatları belirliyoruz. Şeffaf bir şekilde müşterilerimizle bu fırsat ve olanakları değerlendiriyor; bu doğrultuda site içeriklerinin değişimi ve yeni içeriklerin oluşturulmasına başlıyoruz. 

4. Rakiplerin Tespiti ve İncelenmesi

Bu aşamada, belirlediğimiz hedef kitle ve anahtar kelimelerde rakiplerimizi tespit ediyoruz. Eğer arama motorları rakipleri üst sıralarda gösteriyorsa bunun birçok nedeni vardır. Rakip sitelerin analizi ile Google'ın ve diğer arama motorlarının rekabet edeceğimiz aramalarda kullandığı mantığı derinlemesine analiz ediyoruz.

5. Site İçi Seo Çalışması ve İçerik Geliştirme

Websitenizi analiz ettiğimiz rakiplerin önüne geçirmeye yardımcı olacak şekilde sitenizin içerik kalitesini yükseltiyoruz. Birçok durumda önce sitenizde halihazırda varolan içerikleri optimize ediyor ve hedeflediğimiz sıralamaya ulaşmamızda etkili olacak orjinal içerikler ekliyoruz. Bu içerik yönetimi, hem sitenizin kalitesini arttırıp kullanıcılarına daha faydalı hale getiriyor, hem de arama motorlarının sizin sitenizi üst sıralara taşımak için sitenizden beklentilerini karşılıyor. 

6. Site Dışı Seo Çalışması ve Çok Katmanlı Link İnşası 

Websitenizin site-içi seo çalışmalarına paralel olarak site-dışı faktörleri de sayfalarınız lehine çevirmek için site-dışı seo çalışması yapmak gerekmektedir. Burada önemli nokta, bu çalışmaların doğal yollarla, giderek artan oranla ve yalnızca kaliteli bağlantılarla yapılması gerekliliğidir. Titizlikle yapılmayan ve arama motorlarına doğal izlenimi vermeyen her çalışma siteniz için bir adım geriye gitmek demektir. Ayrıca süreklilik site-içi çalışma kadar site-dışı çalışmada da çok önemlidir. 

7. Teknik SEO Çalışması

Sitenizin performansı ve altyapısının sağlam ve temiz olması SEO başarısı için en az site içi ve site dışı çalışmalar kadar önem taşır. Seo çalışmalarımız kapsamında site hızınızı, kodlarınızı, ve gerekli tüm teknik yapılandırmaları iyileştiriyor hem kullanıcı deneyimi hem de SEO açısından size faydalar sağlıyoruz.

8. Sosyal Medya Kullanımı

Sağlıklı bir seo çalışmasının vazgeçilmezlerinden birisi de sosyal medyanın efektif kullanımıdır. Seo hizmetini destekleyici bir şekilde yönetilen sosyal medya, hem ziyaretçilerinizin angajmanını arttıracaktır, hem de arama motorlarına siteniz için iyi sinyaller göndererek üst sıralara çıkmanıza yardımcı olacaktır. 

9. Yerinizi Sağlamlaştırma ve Zirvede Tutunma

Google ve diğer arama motorlarında ilk sayfaya çıktığınız anda, yapılan çalışmaların sağlamlaştırılması ve rakiplerinizin sizin sıralamanızı tekrar ele geçirmesini önleyici çalışmalar başlar. Bu çalışmalar sitenizi ilk sayfada da daha yukarılara çıkarmak için de önemlidir. Arama motorlarında ilk beş sonuç içerisinde yer alabilmek sitenizin trafiğini önemli ölçüde arttıracaktır. 

10. Ayrıntılı Seo Çalışması Raporu

Yukarıda belirtilen tüm aşamalar Seo Hizmeti sağladığımız websitesi sahiplerine ayrıntılı olarak raporlanır, tüm Seo çalışmalarımız şeffaftır. Kaydedilen ilerlemeler, sıralama değişimleri ve diğer her detay tarafınıza düzenli raporlar halinde iletilir. 

Net Seo Uzmanı Hizmetleri

Seo Hizmeti Kapsamı


Size yüksek rekabetli anahtar kelimelerde bile rakiplerinize göre avantaj sağlayacak kapsamlı Seo Hizmeti sunuyoruz. Bütün seo çalışması stratejilerimiz, sayfalarınızı doğal organik yollarla Google ve diğer arama motorlarının algoritmalarına uyumlu hale getirerek sizi arama sonuçlarında üst sıralarda listelemelerini sağlıyoruz. İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya ve İzmir başta olmak üzere bir çok şehirde verdiğimiz Seo hizmeti hakkında referanslarımızı inceleyin.

net Seo Uzmanı olarak, her çalışmamızın ayrı bir Seo Stratejisi ve çok yönlü bir çalışma gerektirdiğini biliyoruz. Bu yüzden her ayrı çalışmamızda öncelikle elimizdeki iş için yapılabilecek en etkili seo çalışmasının belirlenmesi için kapsamlı seo analizi yapıyor ve hedeflediğimiz sonucu alana kadar SEO çalışmasının güncel olarak gerektirdiği tüm iyi pratikleri doğal yollarla ve zamana yayarak uyguluyoruz. 

SEO Hizmeti Nedir, Nasıl Bir SEO Hizmeti Almalısınız?

Seo Hizmeti Nedir, Nasıl Bir Seo Hizmeti Veriyoruz?

Sağladığımız SEO Hizmeti kapsamında:

Teknik SEO Hizmeti

Teknik Seo HizmetiBir internet sitesinin teknik altyapısının arama sonuçlarına doğrudan etkisi vardır. Sayfanın yüklenmesini yavaşlatan yazılım kodları, optimize edilmemiş resimler, kopuk bağlantı linkleri, 404 sayfaları, yönlendirmeli sayfalar vs. sıralamaya negatif olarak etki eder. 

Biz birçok SEO çalışmamızda websitelerinin kodlarında ve altyapısında hem site performansına hem de aramalardaki sıralamasına etki eden teknik sorunlarla karşılaşıyoruz. Bu yüzden biz de işe, Teknik SEO Hizmeti kapsamında websitenizin defolarından kurtularak başlıyoruz. 

Site İçerik Analizi

Site İçi Seo HizmetiSitenizin içeriğinin kalitesi, eksikleri ve hataları belirlenir. Anahtar kelime kullanımı, SEO uyumu, konu bütünlüğü ve okunabilirlik konularında testler yapılır, gelişmiş SEO analiz programları ile içerik editörlerimiz tarafından analiz edilir. 

Bu adım site içeriğinin kalitesinin yükselmesinin temelidir. İyi içerikli bir site hem SEO konusunda faydalar sağlar hem de kullanıcıları sitenize bağlar. Sitenin içeriğini oluşturan yazı, resim, medya öğeleri ve arayüz aygıtları ne kadar sorunsuzsa kullanıcıların deneyimi ve SEO kazanımı o kadar iyi olur. 

Anahtar Kelime Analizi

anahtar kelime analizi seo hizmetiAnahtar kelime kullanımı arama motorlarına sayfanızın içeriği hakkında sinyaller verir. Hedeflediğiniz kullanıcılara yönelik anahtar kelimeler sitenizde geçiyor mu, ve ne yoğunlukta geçiyor? Anahtar kelimelerin içeriğiniz içinde yerleştirilme şekli de yoğunluğu kadar önemlidir. 

Google yeni güncellemeleriyle anahtar kelime kullanımını algılamada yapay zeka sistemleri kullanarak daha net bir fikir sahibi oluyor. Bu yüzden artık arama kelimelerini içerikte yerli yersiz kullanarak SEO konusunda kazanım elde edilemiyor. Anlam bütünlüğü, kelimelerin değişik varyasyonlarda kullanılması veya eşanlamlı kelime öbekleri kullanılması da gerekiyor.  

SEO Hizmetinin Altın Kuralı: Rakip Analizi

Rakip Analizi HizmetiSEO Hizmetinin önemli bir basamağı da sizin önünüzde yer alan rakiplerinizin analizidir. Rakipleriniz neleri doğru neleri yanlış yapmış olduğunu anlamak, arama motorlarının sıralama mantığını anlamak için birebirdir. 

SEO Hizmetlerinin altın kurallarından biri rakip analizini bu yönde kullanmak, ve rakiplerinizden daha iyisini yapmaktır. Bu ise sürekli bir takip ve araştırma gerektirir. 

SEO Stratijisi Oluşturma

Stratejik Seo HizmetiBu aşamada daha önceki basamakta yapılmış analizler bir araya getirilir ve sitenize özgü avantajlar ve dezavantajlar belirlenir. Bu doğrultuda, özgün bir SEO Stratejisi oluşturulur. Bu strateji, uzun SEO çalışması boyunca SEO hizmetinin rehberi olacaktır. 

Bu yüzden eldeki işe göre uygun SEO Stratejisi geliştirmek ve bu plana sadık kalmak büyük önem taşır. net SEO Uzmanı ekibi olarak, yaptığımız tüm SEO çalışmalarına kendine özgü stratejiler belirliyor ve bu doğrultudan şaşmıyoruz. 

Site İçi SEO Çalışması

Site içi Seo CalışmasıSEO stratejimiz doğrultusunda size sitenin içerik yönetimi ile ilgili geliştirmeler sunup hayata geçiriyoruz. Sitenin içerik hatalarını yok edip, varolan içeriği daha da zenginleştirecek katkılar sunuyoruz. 

Artan içerik kalitesi ile sitenizin Google Analytics istatistiklerinde (sayfada kalma süresi, oturum başına düşen sayfa sayısı, hemen çıkma oranı vs.) gözle görünür kazanımlar olacak ve bunlar size düzenli olarak rapor edilecektir. Bu sayede arama motorlarının da sitenize güveni artacak ve sıralamalarda yükseliş görülecektir. 

>>SEO Fiyatları>>

Backlink Çalışması / Site Dışı Seo Hizmeti

Link İnşası Site Dışı Seo HizmetiSitenize diğer sitelerden yönlendirilmiş linkler Google ve diğer arama motorlarının gözünde size verilmiş referanslardır. Bu referansların niteliği ve niceliği arama sonuç sayfalarındaki konumunuzu etkileyen faktörlerden biridir. 

Sitenize yönelen bağlantıları (backlink) yalnızca kaliteli linklerle ve doğal yollarla sağlayarak kuruyoruz. Çok katmanlı link inşası yaparak sitenize referans veren yerlerin de Google için dikkat çekici olmasını sağlıyor ve daha çabuk sonuç alıyoruz. 

Sosyal Medya Güçlendirmesi

Sosyal Medya HizmetiSosyal medyada sayfalarınız ile ilgili yapılmış paylaşımlar siteniz için arama motorlarına olumlu sinyal gönderirler. Sosyal Medya yönetimi bu yüzden sitenizin yönetimiyle birebir ilişkilidir ve birbirini besleyen kanallardır. 

Sosyal medyada güçlendirme hizmetimizle sizin insanlara birçok kanaldan ulaşma şansınızı arttırıyoruz. Aynı zamanda da arama motorlarına sitenizin popüler ve otoriter olduğunun sinyallerini yolluyoruz. 

Düzenli Site İçi ve Site Dışı Yayınlar

seo icerik hizmetiWebsitenizi yayınladıktan sonra içerik eklemesi yapmazsanız Google ve diğer arama motorları sitenizin güncel olmadığı izlenimini edinecektir. Bu yüzden sıralamada ne kadar üstte olursanız olun bu kalıcı olmayacaktır. Düzenli olarak yenilenen ve içeriği giderek zenginleşen siteler arama motorlarının güvenini günden güne tazeler ve sıralamanızı giderek iyileştirmenize yardımcı olur. 

Bu yüzden aktif olarak sürekli kullanıcılarınıza zengin içerik sağlamanız gereklidir. Bu meseleyi de SEO hizmetimizin demirbaşlarından biri olarak görüyoruz ve size bu konuda da hizmet süremiz boyunca yardımcı oluyoruz. 

Birebir SEO Danışma Hizmeti

seo danismanligiNet SEO Uzmanı ile çalışırken sitenizle ilgili gelişmeleri, planladığımız değişimleri ve SEO raporlamalarımızı sizle sürekli paylaşıyoruz. Daimi olarak fikir alışverişi yapmak ve siteniz için en iyisine birlikte karar vermeyi prensip ediniyoruz. 

Bizimle birlikte çalışırken, size sunduğumuz SEO hizmetinin yönetiminin üstlenecek SEO Uzmanımızla sürekli olarak birebir temas halinde kalıyorsunuz ve her aşamayı şeffaf bir şekilde takip ediyorsunuz. Bu yolla siz de SEO çalışmamız boyunca SEO konusunda birçok şey öğrenecek ve neredeyse bir SEO Uzmanı kadar bilgili olacaksınız. 

Ayrıntılı Raporlama

Seo raporlama hizmetiSEO Çalışmalarımız süresince tüm aşamalarda yapılan çalışmalar ve alınan sonuçlardan haberdar olacaksınız. Sitemizde size ayrılmış olan sayfadan an be an gelişmeleri takip edebilecek ve SEO uzmanınıza her an her konuda istek ve görüşlerinizi iletebileceksiniz. 

Haftalık ya da iki haftalık düzenli raporlamalarla da sitenizdeki gelişmelerden haberdar edileceksiniz. 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (28 oy verilmiş, ortalama: 4.82 içinden 5)

Loading...