SEO Hizmeti

SEO Hizmeti Uzmanlık İster

net SEO Uzmanı, profesyonel seo hizmeti ile sayfalarınızın internet arama motorlarında daha görünür olması için sitenizi hem site içi hem de site dışı faaliyetlerle destekleyerek optimize eder. Ziyaretçileriniz kalıcı olarak artar; satışlarınız, karlılığınız ve maliyet verimliliğiniz tavan yapar.

Net Seo Uzmanı » SEO Hizmeti

Akıllıca tasarlanmış SEO hizmeti aldığınızda geleneksel reklam yöntemlerine göre çok daha düşük maliyetlerle müşteri tabanınızı geliştirir, geniş kitlelere erişiminizi arttırırsınız.

Net SEO Uzmanı ile Sizi Zirveye Çıkaracak SEO Hizmeti

Net SEO Uzmanı olarak birincil uzmanlık alanımız, internet sayfalarını Google ve diğer arama sonuçlarında üst sıralara çıkarmak isteyen online hizmet sağlayıcılara SEO Danışmanlık Hizmeti vermektir.

https://goo.gl/rJEEvH

SEO Hizmeti

SEO Hizmeti Nedir?

SEO Nedir konusunu incelediğimiz yazımızı okuduysanız, size şimdi SEO Hizmeti hakkında biraz bilgi verelim.

SEO Hizmeti, sitenizin arama motoru sonuçlarında görünürlüğünü arttırmak için yapılan teknik çalışmalardır. Bu çalışmalar internetin doğası gereği çok yönlüdür ve birçok önemli unsuru barındırır. Bütüncül (holistik) bir SEO Hizmeti, bu bileşenlerin hepsini kapsamalıdır. Yani uzman bir SEO çalışması, sitenin halihazırdaki durumu analizinden başlayarak, site içi ve site dışı tüm düzenlemeleri doğru yöntemlerle yapmalıdır. Bu çok yönlü SEO hizmetinin içindeki unsurlardan bazıları şunlardır:

 • Sitenizin altyapısal teknik sorunlarının düzeltilmesi
 • İçerik analizi ve geliştirmesi
 • Hedeflediğiniz kullanıcı kitlesini incelemek
 • Anahtar kelime analizi
 • Rakiplerinizin analizi
 • Sizin sitenizin avantaj ve dezavantajlarının belirlenmesi
 • En efektif SEO Stratejisinin oluşturulmasıSite içi düzenlemeler
 • Site dışı düzenlemeler
 • Kaliteli Link inşası (backlink)
 • Sosyal medya yönetimi
 • Arama sıralamalarındaki yükseliş analizi
 • Google'ın diğer ürünleri (Youtube, Google Plus vs.) ile sitenize referanslar oluşturma
 • Sürekli ayrıntılı raporlama

Bu saydıklarımız ve burada bahsetmediğimiz daha teknik SEO hizmeti uygulamaları, güncel ve doğru yöntemlerle yapılmalıdır. Sitenizi daha da geriletecek ve hatta arama motorları tarafından cezalandıracak SEO çalışmalarından uzak durulmalıdır.

SEO Hizmeti Nedir, Nasıl Bir SEO Hizmeti Almalısınız?

Seo Hizmeti Nedir, Nasıl Bir Seo Hizmeti Veriyoruz?

Sağladığımız SEO Hizmeti kapsamında:

Teknik SEO Hizmeti

Teknik Seo Hizmeti_ ikonuBir internet sitesinin teknik altyapısının arama sonuçlarına doğrudan etkisi vardır. Sayfanın yüklenmesini yavaşlatan yazılım kodları, optimize edilmemiş resimler, kopuk bağlantı linkleri, 404 sayfaları, yönlendirmeli sayfalar vs. sıralamaya negatif olarak etki eder. 

Biz birçok SEO çalışmamızda websitelerinin kodlarında ve altyapısında hem site performansına hem de aramalardaki sıralamasına etki eden teknik sorunlarla karşılaşıyoruz. Bu yüzden biz de işe, Teknik SEO Hizmeti kapsamında websitenizin defolarından kurtularak başlıyoruz. 

Site İçerik Analizi

icerik_yonetimi_ikonuSitenizin içeriğinin kalitesi, eksikleri ve hataları belirlenir. Anahtar kelime kullanımı, SEO uyumu, konu bütünlüğü ve okunabilirlik konularında testler yapılır, gelişmiş SEO analiz programları ile içerik editörlerimiz tarafından analiz edilir. 

Bu adım site içeriğinin kalitesinin yükselmesinin temelidir. İyi içerikli bir site hem SEO konusunda faydalar sağlar hem de kullanıcıları sitenize bağlar. Sitenin içeriğini oluşturan yazı, resim, medya öğeleri ve arayüz aygıtları ne kadar sorunsuzsa kullanıcıların deneyimi ve SEO kazanımı o kadar iyi olur. 

Anahtar Kelime Analizi

anahtar kelime analizi resim ikonAnahtar kelime kullanımı arama motorlarına sayfanızın içeriği hakkında sinyaller verir. Hedeflediğiniz kullanıcılara yönelik anahtar kelimeler sitenizde geçiyor mu, ve ne yoğunlukta geçiyor? Anahtar kelimelerin içeriğiniz içinde yerleştirilme şekli de yoğunluğu kadar önemlidir. 

Google yeni güncellemeleriyle anahtar kelime kullanımını algılamada yapay zeka sistemleri kullanarak daha net bir fikir sahibi oluyor. Bu yüzden artık arama kelimelerini içerikte yerli yersiz kullanarak SEO konusunda kazanım elde edilemiyor. Anlam bütünlüğü, kelimelerin değişik varyasyonlarda kullanılması veya eşanlamlı kelime öbekleri kullanılması da gerekiyor.  

SEO Hizmetinin Altın Kuralı: Rakip Analizi

rakip-analizi-ikonuSEO Hizmetinin önemli bir basamağı da sizin önünüzde yer alan rakiplerinizin analizidir. Rakipleriniz neleri doğru neleri yanlış yapmış olduğunu anlamak, arama motorlarının sıralama mantığını anlamak için birebirdir. 

SEO Hizmetlerinin altın kurallarından biri rakip analizini bu yönde kullanmak, ve rakiplerinizden daha iyisini yapmaktır. Bu ise sürekli bir takip ve araştırma gerektirir. 

SEO Stratijisi Oluşturma

SEO Stratejisi_ikonuBu aşamada daha önceki basamakta yapılmış analizler bir araya getirilir ve sitenize özgü avantajlar ve dezavantajlar belirlenir. Bu doğrultuda, özgün bir SEO Stratejisi oluşturulur. Bu strateji, uzun SEO çalışması boyunca SEO hizmetinin rehberi olacaktır. 

Bu yüzden eldeki işe göre uygun SEO Stratejisi geliştirmek ve bu plana sadık kalmak büyük önem taşır. net SEO Uzmanı ekibi olarak, yaptığımız tüm SEO çalışmalarına kendine özgü stratejiler belirliyor ve bu doğrultudan şaşmıyoruz. 

Site İçi SEO Çalışması

Site-ici-SEO_hizmeti_ikonuSEO stratejimiz doğrultusunda size sitenin içerik yönetimi ile ilgili geliştirmeler sunup hayata geçiriyoruz. Sitenin içerik hatalarını yok edip, varolan içeriği daha da zenginleştirecek katkılar sunuyoruz. 

Artan içerik kalitesi ile sitenizin Google Analytics istatistiklerinde (sayfada kalma süresi, oturum başına düşen sayfa sayısı, hemen çıkma oranı vs.) gözle görünür kazanımlar olacak ve bunlar size düzenli olarak rapor edilecektir. Bu sayede arama motorlarının da sitenize güveni artacak ve sıralamalarda yükseliş görülecektir. 

>>SEO Fiyatları>>

Backlink Çalışması / Site Dışı Seo Hizmeti

link_insasi_resimSitenize diğer sitelerden yönlendirilmiş linkler Google ve diğer arama motorlarının gözünde size verilmiş referanslardır. Bu referansların niteliği ve niceliği arama sonuç sayfalarındaki konumunuzu etkileyen faktörlerden biridir. 

Sitenize yönelen bağlantıları (backlink) yalnızca kaliteli linklerle ve doğal yollarla sağlayarak kuruyoruz. Çok katmanlı link inşası yaparak sitenize referans veren yerlerin de Google için dikkat çekici olmasını sağlıyor ve daha çabuk sonuç alıyoruz. 

Sosyal Medya Güçlendirmesi

Sosyal Medya Hizmeti_resimiSosyal medyada sayfalarınız ile ilgili yapılmış paylaşımlar siteniz için arama motorlarına olumlu sinyal gönderirler. Sosyal Medya yönetimi bu yüzden sitenizin yönetimiyle birebir ilişkilidir ve birbirini besleyen kanallardır. 

Sosyal medyada güçlendirme hizmetimizle sizin insanlara birçok kanaldan ulaşma şansınızı arttırıyoruz. Aynı zamanda da arama motorlarına sitenizin popüler ve otoriter olduğunun sinyallerini yolluyoruz. 

Düzenli Site İçi ve Site Dışı Yayınlar

seo_icerik_hizmetiWebsitenizi yayınladıktan sonra içerik eklemesi yapmazsanız Google ve diğer arama motorları sitenizin güncel olmadığı izlenimini edinecektir. Bu yüzden sıralamada ne kadar üstte olursanız olun bu kalıcı olmayacaktır. Düzenli olarak yenilenen ve içeriği giderek zenginleşen siteler arama motorlarının güvenini günden güne tazeler ve sıralamanızı giderek iyileştirmenize yardımcı olur. 

Bu yüzden aktif olarak sürekli kullanıcılarınıza zengin içerik sağlamanız gereklidir. Bu meseleyi de SEO hizmetimizin demirbaşlarından biri olarak görüyoruz ve size bu konuda da hizmet süremiz boyunca yardımcı oluyoruz. 

Birebir SEO Danışma Hizmeti

birebir_seo_danisma_hizmeti_resimNet SEO Uzmanı ile çalışırken sitenizle ilgili gelişmeleri, planladığımız değişimleri ve SEO raporlamalarımızı sizle sürekli paylaşıyoruz. Daimi olarak fikir alışverişi yapmak ve siteniz için en iyisine birlikte karar vermeyi prensip ediniyoruz. 

Bizimle birlikte çalışırken, size sunduğumuz SEO hizmetinin yönetiminin üstlenecek SEO Uzmanımızla sürekli olarak birebir temas halinde kalıyorsunuz ve her aşamayı şeffaf bir şekilde takip ediyorsunuz. Bu yolla siz de SEO çalışmamız boyunca SEO konusunda birçok şey öğrenecek ve neredeyse bir SEO Uzmanı kadar bilgili olacaksınız. 

Ayrıntılı Raporlama

ayrintili_seo_raporlama_hizmetiSEO Çalışmalarımız süresince tüm aşamalarda yapılan çalışmalar ve alınan sonuçlardan haberdar olacaksınız. Sitemizde size ayrılmış olan sayfadan an be an gelişmeleri takip edebilecek ve SEO uzmanınıza her an her konuda istek ve görüşlerinizi iletebileceksiniz. 

Haftalık ya da iki haftalık düzenli raporlamalarla da sitenizdeki gelişmelerden haberdar edileceksiniz. 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (23 oy verilmiş, ortalama: 4.87 içinden 5)

Loading...

Bize Kendinizden Bahsedin,
net SEO Uzmanı SEO Reçetenizi Hazırlasın !!

Formu doldurup yollayın ve sitenizin nasıl bir SEO çalışmasına ihtiyaç duyduğunu ÜCRETSİZ size rapor edelim.

SEO konusunda güvenebileceğiniz bir uzman arıyorsanız, bu işi bize bırakın. Siz sadece yaptığınız işe odaklanın ve arkanıza yaslanıp websitenizin arama motorlarında yükselişini adım adım izleyin. net SEO Uzmanı olarak sizi zirveye çıkarıp hep orada kalmanızı sağlayacak reçeteyi size hemen raporlayalım.