Seo Uzmanı » SEO Fiyatları » Uzman Seo Paketi

Uzman Seo Paketi

Seo Paketleri - Uzman Seo PaketiWeb siteniz arama motorlarında hak ettiği sıralamalarda değilse Uzman Seo Paketi ile rakiplerinizin tek tek önüne geçebilirsiniz. Kalıcı ve profesyonel arama motoru optimizasyonu teknikleriyle web sitenizin hem kaliteli bir içerik yapısına hem de arama motorlarında en üst sıralara erişmesini sağlıyoruz. Siteniz hedeflediğiniz anahtar kelimelerde Google ve diğer arama motorlarında ikinci üçüncü sayfada ise yeterince trafik getirmeyecektir. Dönüşüm sağlayacak kelimelerde üst sıralara çıkarak ziyaretçi ve müşteri sayınızı katlayabilir, hedef kitlenizin karşısına rakiplerinizin hep önünde çıkabilirsiniz. Uzman Seo Paketi web sitenizin yükselmesini garantileyen kapsamlı Seo çalışmalarını içerir. Başlangıç Seo Paketi'ne dahil olan tüm hizmetlere ek olarak aşağıdaki Seo hizmetlerini de kapsar. 

Seo Hizmetlerimiz || Seo Fiyatları ve Paketleri || Seo Nedir? || Yerel Seo Hizmeti

Size Özel Seo Paketi için Fiyat Alın!

Aşağıdaki formu doldurarak sitenize özel Seo paketi fiyatlarını talep edin. Her site ve her sektör farklı bir Seo hizmeti gerektirir. Sizin siteniz için en doğru Seo hizmet paketine beraber karar verelim.

Garantili Seo hizmetimizle ilgili daha fazla bilgi edinin.

Uzman Seo Paketi Hangi Seo Hizmetlerini Kapsıyor?

Uzman Seo Paketi bir alt paketimiz olan Başlangıç Seo Paketi hizmetlerinin hepsini kapsamaktadır. Bunlara ek olarak:

Başlangıç Seo Paketi dahilindeki tüm Seo hizmetleri +

İçerik Editörlük Hizmeti: Web sitenizi üst sıralara taşımak için içeriklerinizin arama motorları kriterlerine maksimum seviyede uyumlu olması gerekir. Net Seo Uzmanı ekibi Uzman Seo Paketi alıcılarının site içeriklerinin kapsamlı bir şekilde Seo optimizasyonunu yapmakla beraber, alt içerikler üreterek ana içeriklerinizi Seo açısından güçlendiren editörlük çalışmaları da yapmaktadır. Sektörünüz ve sayfa içeriklerinize paralel olarak geliştireceğimiz alt içeriklerle ana içeriklerinizin arama motorlarında daha üst sıralarda yer alması için çalışmalar yapıyoruz. 

Sayfa Hızlandırma: Sayfa hızınız hem siteye giren ziyaretçiler için hem de arama motorlarının sitenizi değerlendirmesi için en önemli kriterlerdendir. Seo paketleri

Site Altyapısı Optimizasyonu: Sitenizin görünmeyen yüzünde yani altyapısında Seo optimizasyonunu etkileyen bir çok bileşen bulunmaktadır. Bu bileşenler sitenizin hem performansı hem de navigasyonu ile ilgilidir. Arama motorlarının sitenizi sağlıklı bir şekilde tanıyabilmesi, ve sitenizi rahatça dolaşabilmesi gerekir. Fakat bir çok site teknik altyapı sorunları yüzünden sıralamalarda geri kalmakta hatta arama sonuçlarında listelenememektedir. Bu sorunların tespit edilerek çözülmesi Uzman Seo Paketine dahildir. 

Site İçi Bağlantı Oluşturma: Site içeriklerinizin birbirine bağlanma biçimi sitenizin mimarisini oluşturur. İyi bir mimarisi olan siteler arama motorları tarafından daha kolay ve etkin bir şekilde anlaşılır. Ayrıca içeriklerinizi birbirine bağlama şekliniz sayfa hiyerarşisi ve içerikleri hakkında aramam motorların sinyaller gönderir. Bu mimariyi kusursuz bir şekilde oluşturmak Seo çalışmasının en önemli parçalarından biridir. Uzman Seo Paketi çalışmasını yaptığımız sitelerde bu mimari üzerine oldukça zaman harcayarak sitenizi en iyi hale getiriyoruz. 

Mobil için SEO Çalışması: Sitenizin trafiğini analiz ettiyseniz görebileceğiniz gibi artık ziyaretçilerin önemli bir bölümü mobil cihazlarla sitenize erişmektedir. Google üzerinden sizi bulan ziyaretçiler de aramaları mobil cihazlarla yapmaktadır. Mobil aramalara yönelik yapılan Seo çalışmaları temelde aynı prensiplerle işlese de Mobil Seo çalışmasının kendine özgü kuralları ve uygulamaları da oldukça belirleyicidir. Uzman Seo paketinde sitenizin mobil aramalarda da en üst sıralarda çıkmasını garanti altına alıyoruz. 

Google Adwords Desteği: Google'ın ücretli arama reklamlarını bir pazarlama yöntemi olarak kullanıyorsanız bu konuda uzman ekibimizle reklam bütçelerinizi daha etkin kullanmanızı sağlıyoruz. Hem reklamlarınızı daha ucuza malediyorsunuz hem de daha fazla kişiye ulaşıyorsunuz.

Sosyal Medya Desteği: Sosyal medya sitenizin aramalardaki sıralaması için önemli sinyaller gönderen bir mecradır. Etkin bir şekilde kullanıldığında sitenizin sıralamalarını önemli ölçüde yükseltir. Sosyal medya danışmanlığı da Uzman Seo paketine dahil bir diğer maddedir. 

Ayda 1 Toplantı: Sizin sitenizle birebir ilgilenen Seo uzmanımızla ayda 1 toplantı yaparak sitenizin Seo gelişimi ile ilgili görüşme yapıyorsunuz. Bu toplantılar hem sizin yeni taleplerinizi almak hem de size siteniz üzerinde yapılan Seo çalışmaları hakkında şeffaf bilgiler vermek adına yapılmaktadır. 

Ayda 1 Ön Raporlama: Uzman Seo Paketi ile her ay 1 ön rapor ve 1 de tam rapor sunuyoruz. Yani her iki haftada bir site gelişim raporunu inceleyerek sitenizin Seo çalışmalarını güncel olarak takip ediyorsunuz. 

Ayda 1 Tam Raporlama: Tam raporlamada sitenizin teknik, içerik ve site dışı çalışmaları ile ilgili her konuda detaylı çalışma listesi ve bir sonraki ay yapılması planlanan Seo çalışmalarını göreceksiniz. Bilginiz dahilinde olmayan hiç bir zararlı Seo çalışması yapılmayacaktır. 

Sıralama Pozisyonu Sağlamlaştırma Çalışması: Siteniz sıralamalarda yükseldikçe arama motorlarının takibine o kadar fazla girmeye başlar. Kullanıcıların sitenizde ne kadar zaman geçirdiği, sitenizi faydalı bulup bulmadığı gibi faktörleri inceleyerek sitenizin sıralama durumuna göre daha mı iyi yoksa daha mı kötü olduğuna karar verirler. Bu dönem Seo hizmeti çalışmaları için en kritik dönemdir. Yükselme sağladıktan sonra site ziyaretçilerinin sitezle etkileşimini ne kadar arttırırsak o kadar başarılı ve kalıcı bir sonuç elde ederiz. Bu sağlamlaştırma çalışmaları yükselen sitenizin başarısının kalıcı olmasına yönelik Seo çalışmalarıdır. 

 

Seo Paketleri ile İlgili Sık Sorulanlar

Uzman SEO Paketi Siteme Uygun mu?

Sizin için en uygun SEO Paketini seçerken websitenizin tam olarak nasıl bir SEO Hizmetine ihtiyaç duyduğu belirlenmelidir. Bu konuda sitenin yaşı, içerik yapısı, sektörün ve rakiplerin durumu ve rekabet düzeyi önemli etkenlerdir. Uzman Seo kadromuzla iletişime geçerseniz hem size uygun Seo Paketini belirleyebilir hem de bütçenize uygun Seo fiyatlarını görüşebiliriz.

Uzman Seo Paketi Siteme Ne Getirecek ?

SEO çalışmalarımızın sonucunda Google ve diğer arama motorlarında sıralamanız yükselecek, içerik kaliteniz ve site ziyaretçi sayınız artacaktır. Yeni sitelerin en baştan Seo optimizasyonu yapmaları sitenin geleceği açısından kritik önemdedir. Arama motorları sitenizin doğru gelişimini ödüllendirirken, zararlı Seo çalışmalarını cezalandıracaktır.

Verdiğim SEO Ücreti, Bana Ne Kazandıracak ?

SEO hizmeti almanın bir maliyeti olmakla birlikte, iyi bir SEO Uzmanı ile çalışmanın karşılığı size çok daha fazlasıyla geri dönecektir. Bizimle çalışanlar için asıl hedefimiz bize ödedikleri SEO ücretlerinden çok daha fazlasını kazanmalarını sağlamaktır. Özellikler ticari internet siteleri için bu yatırımın geri dönüşü çok hızlı olacaktır.

Neden Net SEO Uzmanı ile Çalışmalıyım ?

Bizimle çalıştığınızda da yakından gözlemleyebileğiniz gibi, SEO çalışmalarımızda emek yoğun bir strateji benimsiyor ve hiçbir hileli SEO yöntemi kullanmıyoruz. Tüm çalışmalarımızı manuel olarak ve zamana yayılmış bir şekilde yapıyor ve arama motorlarına siteniz adına güven veren sahici bir imaj oluşturuyoruz. Böylelikle birkaç haftalığına değil, her daim üst sıralarda yer almanızı sağlıyoruz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy verilmiş, ortalama: 5.00 içinden 5)

Loading...