Seo Uzmanı » SEO Fiyatları » Başlangıç Seo Paketi

Başlangıç Seo Paketi

Seo Paketleri - Yeni Websiteleri İcinYeni kurulmuş web siteniz için Başlangıç Seo Paketi ile rekabete bir adım önde başlayın. Yeni web sitelerini arama motorlarına uyumlu hale getirip sıralamalarda üst sıralarda çıkmasını sağlamak ancak kaliteli bir içerik yapısı ve ileri seviyede Seo optimizasyonu ile mümkündür. Seo optimizasyonu temelden iyi yapılmış internet siteleri Google ve diğer arama motorlarına hızla yükselerek daha fazla trafik çeker. 

Seo Hizmetlerimizi İnceleyin || Diğer Seo Paketlerimizi Görün || Seo Nedir? || Google Adwords Reklam Yönetimi || Yerel Seo Çalışması

Size Özel Seo Paketi için Fiyat Alın!

Aşağıdaki formu doldurarak sitenize özel Seo paketi fiyatlarını talep edin. Yeni siteler için yaptığımız Seo çalışmaları ile siteniz için en doğru Seo stratejisini oluşturarak doğru anahtar kelimelerde sıralamanızı yükseltiyor ve sitenizin ziyaretçi sayısını arttırıyoruz.

Çifte Garantili Seo hizmetimizle ilgili daha fazla bilgi edinin.

Başlangıç Seo Paketi Hangi Seo Hizmetlerini Kapsıyor?

Anahtar Kelime Analizi: Sitenize en çok trafik sağlayacak anahtar kelimelerin tespiti. Site içeriğinizin ve sektörünüzün kullanıcıları için en hedefli kelimeler hangileridir, rekabet düzeyleri nedir gibi sorular analiz edilerek üzerinde çalışılacak kelimeler tespit edilir. Seo paketi seçimi yapılırken bu rekabet düzeyler de önemlidir. 

Rakip Analizi: Bu anahtar kelimelerde hangi siteler sizinle rekabet etmekte? Bu sitelerden hangileri aramalarda üst sıralarda çıkmakta? Bu soruların analizi arama motorlarının sektörünüzde hangi tür içerikleri daha önde tuttuğunu belirlemeye yardımcı olur. Rakiplerin Seo çalışmasındaki iyi pratiklerini bir adım ileriye götürerek arama motoru sıralamalarında onlara karşı bir avantaj yakalamak her zaman mümkündür. Bu çalışma sitemizden hangi tür Seo paketi alırsanız alın, en temel çalışmalardan biridir. Seo Paketi - Yeni siteler icin

Hedef Kitle ve Sektör Analizi: Hedeflediğiniz ziyaretçi ve müşteri kitlesi ne tür aramalar yapıyor, hangi içerikleri daha ilgiyle takip ediyor ve bu kullanım istatistikleri sizin dijital pazarlama çalışmanız için ne anlam ifade ediyor? Bu tip sorularla kullanıcılarınızı anlamak hem Seo çalışması için hem de sitenizin içerik kalitesinin kullanıcıların kriterlerine uygun olması için cevaplanması elzem sorulardır. 

Site Link Analizi ve Backink İnşası: Sitenizin backlink profili aramam motorlarına sitenizin kalitesi ile ilgili sinyaller gönderir. Bu nedenle yalnızca kaliteli linkler oluşturulmalı ve sitenize iyi referanslar gösterilmelidir. Backlink çalışması tüm Seo çalışmalarının yalnızca bir ayağıdır ve organik yollarla yapılmalıdır. Topluca link satan kişilerden kalitesiz binlerce bağlantı kurmak Google ve diğer arama motorlarının gözünde siteniz hakkında olumsuz algıya yol açar. Net Seo Uzmanı ise sitenize yalnızca gerçekten getiri sağlayacak link çalışmaları yapar ve sitenizi dışarıdan kaliteli linklerle güçlendirir. 

Webmaster Tools ve Google Analytics Kurma: Google'ın bu araçları sitenizin kullanıcı deneyimini ölçmek, teknik hataları bulmak ve Seo düzenlemelerini yapmak için gerekli bir çok olanak sunar ve bunlar olmadan sağlıklı bir Seo çalışması yapılamaz. Başlangıç Seo paketine dahil olarak bu araçların web siteniz için kurulumunu da gerçekleştiriyoruz. 

Site Haritası Geliştirme: Site haritanızı oluşturarak bu haritayı arama motoru dizinlerine ekliyor ve arama motorlarının sitenizi daha iyi tanımasını sağlıyoruz. 

Site İçi Seo Çalışması: Site içi Seo çalışması web sitenizin tüm içeriklerinin Seo uyumlu hale gelmesini sağlayan çalışmalar bütünüdür. Seo hizmetinin en önemli maddesidir. Bu konuda sayfalarca yazılabilecek ayrı işler vardır. Daha detaylı bilgi için Seo Hizmeti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Google Ortakları Çalışması: Google özellikle kendi ürünü olan hizmetler üzerinden yapılan çalışmaları ödüllendirir. Site içeriklerinizin Youtube, Google Plus, Google Benim İşletmem vesaire gibi alanlarda Seo optimizasyonunu yaparak sitenizin rakiplerinizden bir adım öne çıkmasını sağlıyoruz.

Teknik Destek: Başlangıç Seo Paketi dahilinde sitenizin teknik sorunlarını da kapsamlı bir şekilde elden geçiriyor ve site hızı, kod temizliği ve performansla ilgili tüm sorunları ile tek tek ilgileniyoruz. Kullanıcı deneyimini de iyileştiren bu çalışmaların önemi hakkındaki bu yazımıza göz atmak isteyebilirsiniz. 

Ayda 1 Tam Raporlama: Bu Seo paketi ile yetkili Seo uzmanınız tarafından Seo gelişiminiz hakkında aylık detaylı raporlar alıyorsunuz. Siteniz için yapılan çalışmalar şeffaf bir şekilde bu raporda açıklanıyor ve sitenizin hangi anahtar kelimelerde nasıl performans gösterdiğini ve trafik kazanımları sağladığını detaylıca inceleyebiliyorsunuz. 

 

Seo Paketleri ile İlgili Sık Sorulanlar

Bu SEO Paketi Siteme Uygun mu?

Sizin için en uygun SEO Paketini seçerken websitenizin tam olarak nasıl bir SEO Hizmetine ihtiyaç duyduğu belirlenmelidir. Bu konuda sitenin yaşı, içerik yapısı, sektörün ve rakiplerin durumu ve rekabet düzeyi önemli etkenlerdir. Uzman Seo kadromuzla iletişime geçerseniz hem size uygun Seo Paketini belirleyebilir hem de bütçenize uygun Seo fiyatlarını görüşebiliriz.

Başlangıç Seo Paketi Siteme Ne Getirecek ?

SEO çalışmalarımızın sonucunda Google ve diğer arama motorlarında sıralamanız yükselecek, içerik kaliteniz ve site ziyaretçi sayınız artacaktır. Yeni sitelerin en baştan Seo optimizasyonu yapmaları sitenin geleceği açısından kritik önemdedir. Arama motorları sitenizin doğru gelişimini ödüllendirirken, zararlı Seo çalışmalarını cezalandıracaktır.

Verdiğim SEO Ücreti, Bana Ne Kazandıracak ?

SEO hizmeti almanın bir maliyeti olmakla birlikte, iyi bir SEO Uzmanı ile çalışmanın karşılığı size çok daha fazlasıyla geri dönecektir. Bizimle çalışanlar için asıl hedefimiz bize ödedikleri SEO ücretlerinden çok daha fazlasını kazanmalarını sağlamaktır. Özellikler ticari internet siteleri için bu yatırımın geri dönüşü çok hızlı olacaktır.

Neden Net SEO Uzmanı ile Çalışmalıyım ?

Bizimle çalıştığınızda da yakından gözlemleyebileğiniz gibi, SEO çalışmalarımızda emek yoğun bir strateji benimsiyor ve hiçbir hileli SEO yöntemi kullanmıyoruz. Tüm çalışmalarımızı manuel olarak ve zamana yayılmış bir şekilde yapıyor ve arama motorlarına siteniz adına güven veren sahici bir imaj oluşturuyoruz. Böylelikle birkaç haftalığına değil, her daim üst sıralarda yer almanızı sağlıyoruz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 oy verilmiş, ortalama: 5.00 içinden 5)

Loading...