Garantili SEO Hizmeti

Kapsamlı Seo Hizmeti için Analiz Talep Et!

Sektörün En Kapsamlı Seo hizmeti ve en etkili Seo stratejisi için:

Seo Uzmanı » Garantili SEO Hizmeti

Garantili Seo

Garantili SEO Konusunda Vaatler ve Gerçekler Birbirini Tutuyor mu? 

✅lll➤ Garantili SEO konusunun biraz detaylı bir şekilde incelenmesi gerektiğini düşünüyoruz. SEO çalışmasında nelerin garanti edilip nelerin edilemeyeceği, ve garantili seo uzmanlarının pazarlama yöntemlerine biraz şüpheyle bakılması gerektiğini açıklamaya çalışacağız. Garantili SEO hizmeti veren bir SEO uzmanı size belli anahtar kelimelerde birinci sıraya çıkmayı mı garanti ediyor, veya ilk sayfa garantisi mi veriyor? Bu her ne kadar kulağa hoş gelse de, bunun temkinli yaklaşmanız gereken bir konu olduğunu unutmayın.

Bu yazımızda SEO hizmeti konusunda verilen garantileri inceleyerek, net SEO Uzmanı olarak size nasıl daha farklı ve etkili bir garantili seo hizmeti verdiğimizden bahsedeceğiz.

Seo Fiyatlarını İncele 

Garantili SEO Sözünü Hafife Almayın!

Garantili SEO fikri çoğu zaman SEO hizmeti alanlarda yanlış bir algı yaratmak için kullanılmakta ve bu SEO çalışmalarına insanların güvensizlikle yaklaşmasına neden olmakta. Malesef ortada bir çok verilen ve tutulmayan sözler olduğu doğru. Hatta gerçekleşmesi mümkün olmayacak, ya da mümkün olsa da size getirisi çok düşük olacak kazanımların garantisini veren seo uzmanları bu konuda nispeten daha bilgisiz olan kullanıcıların iyi niyetlerini suistimal edebilmekteler. Garantili Seo hizmetleri konusunda Google bizzat site sahiplerini şu şekilde uyarmaktadır.

Bu demek değildir ki bir SEO uzmanı size herhangi bir garanti veremez. Tam tersi, işini ustalıkla yapan iyi bir SEO uzmanı sitenizi bir çok açıdan iyileştirecek ve size önemli kazanımlar sağlayacaktır. Fakat SEO piyasasında sıkça rastgeldiğimiz türden garantiler SEO hizmeti alanları yanıltıcı olabiliyor. Bu yazımızda Garantili SEO hizmetleri alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalara değinmek istiyoruz. Özellikle ilk sayfa garantili Seo veya Google 1. sayfa garantili Seo çalışmaları vaat eden Seo Uzmanları için bu aşağıdaki konularda dikkat etmenizi öneriyoruz. Bir web sitesini ilk sayfaya yükseltmek iyi bir Seo çallışması ile her zaman mümkündür, fakat Google 1. sıra garantisi vermek hiç kimse için mümkün değildir.

 

SEO Çalışmalarımızı Nasıl Yaptığımızı Detaylıca İncelemek İster misiniz?

 

Garantili Seo

Garantili SEO Konusunda Sık Rastlanan Problemler

SEO çalışması özünde emek yoğunluklu bir iştir ve her SEO çalışması kendine özgü yöntemler ve bununla beraber çeşitli angaryalar gerektirir. Üzerinde iyi düşünülmüş ezbere olmaya bir strateji her bir ayrı SEO çalışması için öncelikli bir iştir.

Fakat malesef bazen bu gereken emeği azaltmak bazen de daha kolaycı yollara başvurmak için veya kısa vadeli kazanımlar sağlamak için arama motorlarının hoşuna gitmeyen bazı yöntemler de geliştirilmiştir. Her sektörde olduğu gibi seo uzmanlığı konusunda da bazı kolaycı yöntemler ve etik olmayan pratikler görülebiliyor. İlk sayfa Garantili SEO hizmeti veren bazı uzmanlar bu yöntemlere başvurarak size kısa vadeli küçük kazanımlar sağlayabilseler de orta ve uzun vadede siteniz için onarılması hayli güç hasarlar verebilirler. Bu hasarları önlemek için aşağıdaki soruları iyice araştırmalısınız:

i) Zararlı veya Riskli Link İnşa Yöntemleri Kullanılıyor mu?

Belki de en çok rastlanan sorunlardan biri hızlı sonuç almak amaçlı “Siyah Şapka (Black Hat)” link inşası yöntemleridir. Backlinkler hala Google algoritmasının önemli bir parçasıdır. İyi bir ‘beyaz şapka’ SEO uzmanı, SEO hizmeti verdiği websitesinin içeriğini olabildiğince iyi hale getirmek ve arama motorlarına uygun hale getirmek amacı güder. Böylece doğal yollardan içeriğinize bağlantılar çekmek için yardım etmesi gerekir. Bunun yannda elbette stratejik olarak planlanmış ve doğal yollarla sitenize link inşası yaparak  bu içeriği websitelerinin okuyucularının yararına bağlamak isteyen sitelere de tanıtmalıdır. Bu, websitenizin sıralamasında yavaş ama sürdürülebilir, güvenli ve etik bir yoldur.

Seo Uzmanına Danış ✅ 

Internette size binlerce linki uygun fiyatlara pazarlayan ilanlarla karşılaşmışsınızdır. Bu ilanlar genelde SEOcu bile olmayan sadece zaralı linkleme programları ile sitenize bağlantıları otomatik olarak ekleyen kişilerdir. Sitenize verilen bağlantıların siteniz için önemli referanslar olduğundan daha önceki yazılarımızda bahsetmiştik. İşte bu referanslar arama motorlarına sitenizle ilgili önemli ipuçları verirler. Nasıl kötü referanslarla iyi bir iş bulmanız imkansızsa, aynı şekilde gereksiz linklerle de sitenizi arama motorlarında yukarı taşımanız imkansızdır. Hatta çok yüksek ihtimalle siteniz orta ve uzun vadede çok zarar görecektir.

Garantili SEO hizmeti sağlayan bir çok SEO uzmanı kısa vadeli kazanımlar elde etmek umuduyla bu yöntemlere başvurabiliyor. Emin olun ki bu yöntemler yerine, siteniz için hiçbir SEO çalışması yaptırmamak daha aklı selim bir yoldur. Çünkü bu link inşası yöntemleri arama motorları tarafından eninde sonunda büyük çapta sıra kaybı ile cezalandırılacaktır hatta belki belli kelimelerde tamamen liste dışı bırakılacaksınızdır. Bu tip arama motoru cezaları sitenize kalıcı hasarlar verir ve geri döndürmesi çok daha fazla bir çalışma gerektirir.

ii) Yükselme Garantisi Verilen Kelimeler Sizin için Gerçekten Önemli Kelimeler mi?

Arama kelimelerine verilen yükselme garantisi çoğu zaman SEO hizmeti alan kişileri yanıltabiliyor. Sektörünüzde ve hizmet verdiğiniz mecralarda ilgili konularla ilgili her gün yüzlerce veya binlerce arama yapılmaktadır. Bu aramaların bazıları sıkça tekrarlanan aramalar iken bazıları çok daha az hacimde aramalara tabidir.

Sektörünüzle ilgili arama kelimelerinden sizin sitenizin içeriği ile ilgili olanlarını hedeflemek ve bu kelimelerden de size en çok gerekli türde bir internet trafiği sağlayacak kelimeleri hedefleyip üzerlerinde çalışma yapmak gerekir. Bu kelimeler üzerinde yapılan çalışmalar değişik seviyelerde zorluklar çıkarmaktadır. Rekabet oranı yüksek olan kelimelerde üst sıralara çıkmak için daha kapsamlı çalışmalar gerekir.

İşte bu yüzden bir çok SEO Uzmanı müşterilerini, yükselmesi daha kolay kelimelere yönlendirmeye çalışmakta. Hedef kitlenizi tam olarak tanımlamayan, ve sitenize etkin bir trafik kazandırmayacak kelimelerde üst sıralara çıkmak size çok bir getiri sağlamasa bile, SEO uzmanı bunu işini iyi yaptığının göstergesi olarak karşınıza çıkarabiliyor.

Bu yüzden anahtar kelime garantisi veren SEO Uzmanlarının bu kelimelerini dikkatlice incelemeniz ve size gerçekten hedeflediğiniz türde trafik kazandıracak kelimelere yönlendirmelisiniz.

iii) Yükselme Garantili Anahtar Kelimeler – Yalnızca Birkaç Sıra Yükselmek Yeterli mi?

Önemli anahtar kelimelerde yükselmek tabi ki SEO çalışmalarının ana hedefidir fakat şimdi bir düşünün. Eğer şu an 56. sırada yer alan bir anahtar kelimede 33. sıraya yükselmenizin size ne faydası var? Bu yükseliş size daha çok trafik sağladı mı? Eriştiğiniz hedef kitleniz büyüyüp, online satışlarınız arttı mı?  Yüksek ihtimalle bu soruların cevabı hayır. Çünkü anahtar kelimelerde yükselmek sitenize trafiğin artacağını garanti etmez.

Bu tür yükselme garantilerini de iyice sorgulayıp size trafik olarak dönecek şekilde SEO Uzmanınızla anlaşmalısınız. En nihayetinde, SEO için bir ücret ödüyorsunuz ve bunu bir yatırım olarak düşünüyorsunuz. Eğer SEO için harcadığınız bütçeden çok daha fazla geri dönüş alamayacaksanız kötü bir yatırım yapıyor olursunuz.

iv) SEO Yalnızca Anahtar Kelime Optimizasyonu mu?

SEO çalışmalarının kapsamı hakkında önemli bir yanılgı, bu çalışmaların yalnızca arama kelimeleri hedefleyen çalışmalar olduğunu düşünmektir. Bu yanlış anlamaya yanıltıcı bilgiler veren SEO uzmanları da katkıda bulunur. Fakat SEO, anahtar kelime optimizasyonundan çok daha fazlasıdır. (” SEO Nedir ” makalemize bir göz atmak isteyebilirsiniz)

İyi bir SEO çalışması, sitenize bir hedef kitleden olabildiğince çok sayıda ziyaretçi çekmeyi ve bu ziyaretçilerin sitenizle etkileşim oranını ve etkileşim kalitesini arttırmayı hedefler.

 ✅ Kurumsal Seo Paketi 

Bunu şu şekilde düşünebilirsiniz. Çok işlek bir caddede bir mağazanız var. Önünden günde binlerce insan geçiyor ve gördüğünüz kadarıyla aynı caddedeki diğer mağazalar çok iyi iş yapıyor. Fakat sizin mağazanıza çok daha az insan giriyor, ve giren insanlar şöyle bir bakıp çıkıyor, yani satışlarınız çok düşük. İşte böyle bir durumu internet sayfalarınızda yaşamamanız için yapılan çalışmalara SEO Çalışmaları denir. Yani işlek ve aynı zamanda verimli bir site olabilmeniz için yapılan çalışmalardır. Aksi yöntemlerle yapılan çalışmalarda, tıpkı o işlek caddedeki mağaza eninde sonunda kapatmaya nasıl mahkumsa, sitenizin trafiği de azalmaya (bir süreliğine artmış olsa da) mahkumdur.   

v) Peki ya Site Trafiğinizin ve İçerik Kalitenizin Artması Garanti Ediliyor mu?

Bir SEO Uzmanı ile çalışmak istediğinizde, çalışma yöntemleri hakkında olabildiğince bilgi sahibi olup, sitenize nasıl bir artı değer katma fikrine sahip olduğunu iyice sorgulamalısınız. Bir kaç tane kolay anahtar kelimede yükselmeyi garanti etmek SEO ya yeni başlayanların bile yapabileceği bir iştir. Ama sitenizin mimarisini, içerik kalitesini kullanıcı deneyimini ve ziyaretçi etkileşim oranını arttırmak daha profesyonel ve daha kapsamlı bir çalışma gerektirir. Ve sitenize kalıcı bir trafik sağlayabilecek tek çözüm budur.

Bu yüzden SEO anlaşmalarınızı basit koşullarla yapmak yerine taleplerinizi daha net ortaya koyarak ve size verdiğinizden daha fazlasını kazandıracak şekilde düzenlemesiniz.  

Net SEO Uzmanı olarak Garantili SEO Çalışmalarımızda Neyi Garanti Ediyoruz?

Garantili Seo uzmanıNet SEO Uzmanı olarak bu sorunun cevabını tamamen size bırakıyoruz. SEO hizmeti sağladığımız müşterilerimize, site, sektör ve rakip analizlerini yaptıktan sonra hazırladığımız raporda ne tür faydalar sağlayacağımızı ve onlara ne kazandıracabileceğimizi belgeliyoruz. Bunun ardından bu raporla ışığında daha bilinçli bir bakış açısıyla bakabilen müşterinin istediği garantileri masaya yatırıyor ve bunlardan hangilerini garanti edip hangilerini edemeyeceğimizi en baştan belirliyor ve çalışmalara ancak bundan sonra başlıyoruz. (Örneğin bazen Google’da belli kelimelerde 1. Sıra garantisi isteniyor, fakat bunu kimse – hatta Google’ın kendisi bile-  garanti edemez)

Yani size garantisini verdiğimiz hizmetlerin size getiri sağlayacağının da garantisini vermiş oluyoruz. Bir başka deyişle Çifte Garantili Seo Hizmeti sağlıyoruz.

Bunun için tek yapmanız gereken bize ulaşmak ve siteniz hakkında bir rapor talep etmek!

SEO Uzmanı sunduğu Google SEO Hizmeti dışında, SEO çalışması konusundaki farkındalığı arttırmaya ve genel olarak İnternet'i kullanıcılar için daha iyi hale getirebilecek her çalışmaya da katkı sağlamaya çalışıyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 oy verilmiş, ortalama: 5.00 içinden 5)

Loading...

Net SEO Uzmanı

Türkiye'nin en deneyimli ve yenilikçi SEO Uzmanı ile arama motorlarında sıralamanızı yükseltin, marka itibarınız artsın ve ziyaretçi sayınız tavan yapsın.

Siteniz için
Ücretsiz SEO Analizi

Profesyonel SEO Uzmanımızın websiteniz için önerilerini duymak ister misiniz? Sizin için hemen ücretsiz bir ön çalışma yapıp raporlayalım! 

SEO Blog Yazıları

Hepsini Gör
Kurumsal SEO Uzmanı

Kurumsal SEO Uzmanlığı Ne Nitelikler Gerektirir?

Kurumsal Seo Uzmanı Asgari Nitelikleri Kurumsal Seo uzmanınızı değerlendirirken hangi konularda uzmanlıkları…
İçeriği Görüntüle
Anahtar Kelime Araştırmasi Seo Calismasi

SEO için Anahtar Kelime Araştırması Nasıl Yapılmalı: Nihai Rehber

SEO için Anahtar Kelime Araştırması Nasıl Yapılmalı: Nihai Rehber SEO dünyasında sıralama…
İçeriği Görüntüle
Google Algoritma Güncellemeleri

Temmuz Ayı Seo Gelişmeleri: Google’dan İki Önemli Güncelleme

SEO’nun baş aktörü Google, temmuz ayında 2 kritik güncelleme paylaştı. Bunlardan ilki…
İçeriği Görüntüle
Seo Sözlüğü

SEO Sözlüğü – Yeni Başlayanlar İçin

Her alanın olduğu gibi SEO alanının da kendine özgü bir terminolojisi bulunmaktadır.…
İçeriği Görüntüle